Swirl vůně do sušičky Tropical (40)

Swirl vůně do sušičky Tropical (40)

Swirl vůně do sušičky Tropical (40) od společnosti s dlouholetou tradicí Swirl lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Swirl vůně do sušičky Tropical (40) momentálně k dispozici za 53 Kč

53 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Swirl vůně do sušičky Tropical (40).

Swirl ubrousky do sušičky pomáhají osvěžit a chránit Vaše oblečení, ručníky a ložní prádlo před pomačkáním.

Ubrousky dodají Vašemu oblečení dlouhotrvající a svěží vůni.

  • Návod k použití: naplňte sušičku prádlem, které se má sušit. Umístěte jeden ubrousek na vrch prádla. Pro větší množství prádla použijte dva ubrousky. Vyberte vhodný program sušení a sušičku zapněte. Po skončení praní odstraňte a zlikvidujte ubrousek společně s domácím odpadem. Ubrousek znovu nepoužívejte.
  • Varování. Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce vodou. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Pokud je nutná lékařská pomoc, mějte po ruce štítek/obal výrobku. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Zlikvidujte v souladu s místními předpisy. Lidé s citlivou nebo poraněnou pokožkou by se mělo vyhnout dlouhodobému kontaktu s produktem. Nepoužívat na dětské spodní prádlo nebo na jakýkoliv oděv označený jako nehořlavý, protože může snížit účinnost ohnivzdornosti.
  • Obsahuje mimo jiné: >30% Cationoc Surfactants,

Swirl vůně do sušičky Tropical (40) od skvělé a známé značky Swirl lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu.

 

Název:
Swirl vůně do sušičky Tropical (40)
Výrobce:
SKU:
5053249239866

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz