Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g od výrobce s dlouholetou historií Swirl je právě teď za super cenu. Vyberte si z opravdu bohaté nabídky u nás. Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g právě teď za cenu 52 Kč

52 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g.

Návod k použití:

Sáček jednoduše vložíte do bubnu pračky před praním a po vyprání prádla sáček zlikvidujete. Prádlo bude beze skvrn a mnohem bělejší.

Upozornění:

Zdraví škodlivý při požití. Způsobuje vážné poškození očí. Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou. Při požití: Okamžitě volejte Toxikologické informační středisko/lékaře. Vypláchněte ústa. Při zasažení očí: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Odstraňte obsah/obal v souladu s místními předpisy.

Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g od výrobce s dobrým jménem Swirl - produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze.

 

Název:
Swirl 2v1 odstraňovač skvrn a bělidlo 4 x 30 g
Výrobce:
SKU:
5053249214047

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24699
produktů
1833
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz