Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml

Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml

Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml od značky s dlouholetou historií Mediskont - zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml stojí u nás 48 Kč

48 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml.

Návod k použití: otočte černým bezpečnostním kroužkem rozprašovače, tak aby byla šipka pod tryskou. Namiřte trysku směrem od Vašeho obličeje a stiskněte páčku rozprašovače k rozptýlení vůně do prostoru. Skladujte na temném, chladném místě.

Nebezpečí:

Výrobek není určen pro děti a nemůže být používán v dětském pokoji. Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevstřikovat do očí. V případě postříkání, utřete povrch vlhkým hadříkem. Nestříkejte na potraviny, tkaniny. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly být při používání výrobku opatrné. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Před použitím si přečtěte údaje na štítku.

Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml od této značky je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží.

 

Název:
Springfresh osv.vzd.s rozpr.Bamboo 500 ml
Výrobce:
SKU:
5901083018638

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz