Solvina mycí pasta Industry 450 g

Solvina mycí pasta Industry 450 g

Solvina mycí pasta Industry 450 g od přední značky Mediskont je k získání právě teď u nás za super cenu. Udělejte si radost nákupem u nás online. Solvina mycí pasta Industry 450 g právě nyní za 24 Kč

24 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Solvina mycí pasta Industry 450 g.

Vlastnosti:

  • Spolehlivě odstraní z rukou například organické saze, grafit, maziva, chemicky vyrobené oleje a podobné odolné nečistoty, s vůní citronů
  • Nepoškozuje pokožku díky obsahu směsi dermální přísady a šetrných pevných abraziv – smrkových pilin
  • Optimální kombinace vysokého čisticího účinku a šetrného působení na ruce
  • Hmotnost: 450 g
  • Množství v originálním balení 12 ks

Oblasti použití:
domácnosti, dílny, autoservisy, stavebnictví, zemědělství, těžký průmysl. Citrusová parfemace

Nebezpečné látky:

Cocamide MEA. Nebezpečí: Způsobuje vážné poškození očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné brýle.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO +420 224 919 293. Odstraňte obal: po důkladném vyprázdnění několikrát vyčistit výplachem vodou a po vyčištění je možné jej odložit do nádob pro sběr komunálního odpadu. 

Solvina mycí pasta Industry 450 g od společnosti s výborným jménem je u nás k dispozici opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

 

Název:
Solvina mycí pasta Industry 450 g
Výrobce:
SKU:
85939370

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz