SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml od naší známé značky SEVEROCHEMA , produkt nyní získate v jedinečné akci, kterou si nesmíte nechat ujít. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml nyní za 64 Kč

64 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml.

Technický benzín určený k čištění kovových předmětů a textilií, lze použít do zapalovačů. Nepoužívat do benzinových vařičů a lamp!

Nebezpečí! Vysoce hořlavá kapalina a páry. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může způsobit smrt. Dráždí kůži. Může způsobit ospalost nebo závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Chraňte před teplem, jiskrami, otevřeným plamenem, horkými povrchy- Zákaz kouření.

Nevdechujte páry.

Používejte pouze venku nebo v dobře větraných prostorách. Zabraňte styku s kůží nebo oděvem. Zabraňte uvolnění do životního prostředí. Používejte ochranné rukavice. Skladujte na dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Skladujte uzamčené.

SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml od kvalitní značky SEVEROCHEMA je právě nyní na našich stránkách v akci. Pořiďte si tento produkt bezpečně online.

 

Název:
SEVEROCHEMA BENZÍN TECHNICKÝ 700ml
Výrobce:
SKU:
8595009240264

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24699
produktů
1833
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz