Savo proti plísním 500ml koupelna

Savo proti plísním 500ml koupelna

Savo proti plísním 500ml koupelna od této spolehlivé značky Mediskont , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Nakupujte bezpečně a rychle online. Savo proti plísním 500ml koupelna aktuálně za 79 Kč

79 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Savo proti plísním 500ml koupelna.

Vlasntosti:

  • účinně odstraní plísně, řasy, kvasinky v celé koupelně
  • okamžitý dezinfekční a bělící účinek
  • jemná parfemace

Použití: Stlačte bezpečnostní pojistku a současně otočte trysku rozstřikovače do pracovní polohy.

Po použití postup zopakujte do polohy stop. Nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 10-15 cm a vyhněte se přílišnému navlhčení povrchu. Opusťte místnost a nechte působit 15-20 minut. Poté opláchněte ošetřené místo vodou nebo přípravek nechte zaschnout.

Plíseň před postřikem neodstraňujte, aby nedošlo k rozptýlení nebezpečných výtrusů. Při silném napadení postup v případě potřeby zopakujte poté, co přípravek opláchnete, nebo po jeho zaschnutí. Přípravek nejprve vyzkoušejte na malé ploše, aby byla zřejmá reakce povrchu. Používejte pouze v dobře větraných prostorách. Pokud dojde k jakémukoli podráždění, přestaňte ihned s používáním, opusťte místnost, a nechte přípravek zaschnout. Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Složení:
Účinná látka: chlornan sodný 47 g/kg (4,7%), Další složení: Méně než 5% aniontové povrchově aktivní látky, parfum

 

Savo proti plísním 500ml koupelna od přední společnosti je k dostání za výborné peníze. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí.

 

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24784
produktů
1834
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz