SANYTOL dezinfekce na prádlo

SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml

SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml od dodavatele se skvělou pověstí SANYTOL je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny. SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml ve skvělé akci za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml.

Během praní při nízkých teplotách se prádlo vypere a vyčistí, ale není hygienicky čisté. Je proto vhodné použít dodatečně k praní ještě dezinfekci na prádlo. Je možné použít s bílým i barevným prádlem, neobsahuje chlór a tak vlákna ani barvu nepoškodí. Použijte místo aviváže. Ideální pro použití u tílek, spodního prádla, ponožek, utěrek apod...

Doporučujeme také použít při praní ložního prádla a povlečení.

Varování: Obsahuje dedecyldimethylamonium chlorid. Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhotrvajícími účinky. Nepožívat.

Nebezpečí
H315 - Dráždí kůži H318 - Způsobuje vážné poškození očí H410 - Vysoce toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny. Pokračujte ve vyplachování.

SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml od výrobce se skvělou pověstí SANYTOL lze pořídit u nás za skvělou cenu. Nakupte z pohodlí domova na našem e-shopu za skvělé ceny.

 

Název:
SANYTOL dezinfekce na prádlo, 500 ml
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
3045200760009

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz