Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá

Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá

Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá od značky s dobrým jménem Mediskont je momentálně ve výhodné akci. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá - nyní pořídíte od 169 Kč

169 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá.

Dětský respirátor FFP2 určený k ochraně dýchacích orgánů uživatele před pevnými částicemi a aerosoly a ke snížení rizika infekce mezi osobami. Jedná se o výrobek s certifikací FFP2, odpovídající doporučení Světové zdravotnické organizace WHO v plánu pro zastavení koronaviru. 

Vhodné pro děti na prvním stupni základních škol.

Hlavní vlastnosti respirátoru

  • vysoce prodyšný
  • dobře kopíruje tvar dětského obličeje
  • hypoalergenní
  • třída ochrany FFP2 - ekvivalent čínské normy KN95 nebo americké normy N95
  • nízká hmotnost
  • pohodlná flexibilní gumička pro snadné nošení

 

 

Balení

Balení obsahuje 10 ks respirátorů. Každý respirátor je zabalen samostatně v průhledné hygienické fólii.

 

Jak správně použít respirátor

Před nasazením ochranného respirátoru si důkladně umyjte ruce nebo použijte dezinfekci na bázi alkoholu.Dotýkejte se pouze gumiček a jeho boční části. Použitý respirátor vyhoďte do uzavíratelného odpadkového koše a znovu si důkladně umyjte ruce. Respirátor je určen k jednorázovému použití, nepoužívejte opakovaně.

 Z hygienických důvodů není možné zboží vrátit ve 14-denní lhůtě bez udání důvodu. 

 

 

Co jste chtěli vědět, ale báli jste se zeptat?

1) Jak dlouho je možné používat respirátor?

Doba nošení respirátoru se odvíjí od několika faktorů jako je prostředí, způsob jakým je používán či stavba těla. Produkt je funkční do té doby, než dojde k jeho zanesení (projeví se zvýšeným dýchacím odporem). Nedoporučujeme používat více než pár dní. Dbejte na zvýšenou hygienu. Respirátor také nedoporučujeme používat v případě vizuálního znečištění díky prachu, potu či tělnímu mazu. Jeho další používání již není možné z hygienických důvodů. 

2) Jaký je rozdíl mezi respirátorem a rouškou?

 

 

Roušky

Jednorázové ochranné roušky (ústenky) slouží primárně k ochraně okolí před šířením viru od nakaženého jedince. Jestliže nositel vykazuje známky virové infekce, jednorázová rouška snižuje riziko šíření infekce do okolí. V porovnání s respirátorem však rouška chrání nositele před infekcí jen částečně a také nedostatečně těsní kolem obličeje. Zdravého jedince rouška před infekcí koronavirem neochrání, k tomu je podle odborníků nutný respirátor s třídou FFP3. 

Respirátory

Respirátory byly vyvinuty za účelem ochrany nositele před toxickými a nebezpečnými částicemi z vnějšího prostředí. Respirátory mají různé určení a liší se také třídou ochrany. Nejvyšší třídu ochrany před nákazou poskytují respirátory s třídou ochrany FFP3, naopak nejnižší ochranu očekávejte u FFP1 (ochrana stejná jako u roušek). Některé respirátory jsou vybaveny výkonnými filtry, které slouží k filtraci běžného prachu, mikroorganismů, virů či plynů. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena avšak efektivně chrání nositele. Mediskont pro maximální ochranu doporučuje respirátory s minimální třídou ochrany alespoň FFP2. 

3) Jak správně používat roušku a respirátor?

Při nošení roušek a respirátorů dbejte maximální hygieně. Před nasazením si důkladně umyjte ruce nebo použijte dezinfekci na bázi alkoholu. Dotýkejte se pouze gumiček a jeho boční části. Použitou roušku či respirátor vyhoďte do uzavíratelného odpadkového koše a znovu si důkladně umyjte ruce. Jednorázové ochranné pomůcky jsou opravdu jednorázové. Nesnažte se je jakkoliv dezinfikovat, vyvařovat, prát, žehlit, umývat pod tekoucí vodou - tím se okamžitě ztrácí filtrační účinek a pomůcka je nadále nepoužitelná. 

Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá od našeho známého výrobce . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za příznivé ceny.

 

Název:
Respirátor dětský FFP2 barevný 10ks Barvy: Modrá
Výrobce:
SKU:
3760014750960

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
25057
produktů
1869
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz