Prstový pulzní oxymetr

Prstový pulzní oxymetr

Prstový pulzní oxymetr od značky s dlouholetou historií Mediskont . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. Prstový pulzní oxymetr , zboží pořídíte ted u nás za 199 Kč

199 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Prstový pulzní oxymetr.

Přístroj slouží jako doplněk k získávání informací o zdravotním stavu pacienta. Výsledky nenahrazují lékařem stanovenou diagnózu.

Přístroj slouží k neinvazivnímu měření saturace hemoglobinu kyslíkem v arteriální části krevního řečiště a srdeční (tepové) frekvence. Saturace hemoglobinu kyslíkem udává, kolik procent hemoglobinu a arteriální krvi je nasyceno kyslíkem. Proto je důležitým parametrem pro posouzení funkce dýchání.

Technické parametry: Napájení : 2 * AAA 1,5V bateriemi ( baterie nejsou součástí balení)

Doba trvání testu: 8s zobrazení výsledků

Zobrazení rychlosti pulsu: 25-250 BPM

Zobrazení saturace hemoglobinu: 35% - 100%

Během měření znamená monitor srdečního tepu: Saturace krve kyslíkem (saturace) je označena symbolem SpO2 a je vyjádřena v procentech. Normální hodnota sytosti u zdravých lidí je 93-99%. Srdeční frekvence (srdeční frekvence) je označena symbolem PRbpm a je vyjádřena v tepech za minutu. Normální rozsah srdeční frekvence je 60-90 úderů za minutu. Procentní perfuzní index se používá k hodnocení průtoku periferní krve. Vlastnosti: ukazatel životnosti baterie bez signálů se produkt automaticky vypne po 8 sekundách mylý, lehký a pohodlný na přeníšení Velký otočný OLED displej (6 různých pohledů) s nastavitelnou intenzitou podsvícení (10 úrovní) Jednoduché ovládání jediným tlačítkem

Prstový pulzní oxymetr od výrobce s dobrým jménem je momentálně za bezkonkurenční cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

 

Název:
Prstový pulzní oxymetr
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
nemá

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
25057
produktů
1869
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz