Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml

Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml

Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml značky Pan Aroma je nyní k dostání výhodně za super cenu. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců. Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml levně za cenu 50 Kč

50 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml.

Návod k použití:

Při použití s automatickým osvěžovačem vzduchu sejměme víčko a vždy dodržujte pokyny výrobce pro vkládání náplně. Dobře protřepejte, držte plechovku vzpřímeně a stříkejte zametavým pohybem do středu místnosti. Ujistěte se, že tryska vždy směřuje od Vás.

Nebezpečí:

Nádobka je pod tlakem. Nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo na žhavé předměty. Uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení - Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevstřikovat do očí. V případě postříkání, utřete povrch vlhkým hadříkem. Nestříkejte na potraviny, tkaniny. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly být při používání výrobku opatrné. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml od spolehlivého výrobce Pan Aroma je u nás k dispozici opravdu výhodně. Nakupujte bezpečně online.

 

Název:
Pan Aroma náhrada sprej W.Lilly & Jasmine 250 ml
Výrobce:
SKU:
5050375124196

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24699
produktů
1833
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz