Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g od této spolehlivé značky Pan Aroma - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g v současnosti pořídíte za cenu 41 Kč

41 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g.

Osvěžovač Pan Aroma odstraňuje zápach a provoní Váš domov vůní levandule a heřmánku.

Upozornění: Nebezpečí vdechnutí. Obsahuje malé částečky (kuličky). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a jakéhokoliv zdroje tepla. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Zamezte vdechování prachu/dýmu/plynu/mlhy/par/aerosolů. Kontaminovaný oděv před opětovným použitím vyperte. Pro větší intenzitu vůně protřeste. Lidé trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nenahrazuje vhodné hygienické návyky. Skladujte na chladném, suchém a dobře větraném místě. Uchovávejte obal těsně uzavřený. Zamezte styku s kůží a očima. V případě kontaktu s kůží opláchněte proudem čisté vody a mýdlem. V případě kontaktu s očima vyplachujte oči vodou po dobu 20 minut. Vyhledejte lékařskou pomoc, pokud podráždění přetrvává. V případě požití nevyvolávejte zvracení, vypláchněte ústa vodou. Pokud se postižený necítí dobře, vyhledejte lékařskou pomoc. V případě nadýchání odveďte postiženého na čerstvý vzduch, při pocitu podráždění v ústech vypláchněte vodou. Pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g od společnosti s výborným jménem Pan Aroma je u nás k dispozici opravdu výhodně. Váháte s výběrem? Pořiďte si zboží dokud je skladem.

 

Název:
Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Levander 150g
Výrobce:
SKU:
5053249003931

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz