Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g od značky se skvělou pověstí Pan Aroma - produkt u nás nakoupíte právě ted za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g - cena 41 Kč

41 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g.

Pan Aroma Lava Gel Crystals Cool Linen gelový osvěžovač vzduchu 150 gNeutralizuje zápach. Upozornění: Nebezpečí vdechnutí. Obsahuje malé částečky (kuličky). Uchovávejte mimo dosah dětí. Uchovávejte obal na dobře větraném místě. Škodlivý pro vodní organismy, může vyvolat dlouhodobé nepříznivé účinky ve vodním prostředí. Zamezte styku s kůží a očima. Zabraňte kontaktu s pokožkou, v případě kontaktu s kůží, okamžitě umyjte velkým množstvím čisté vody. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření a jakéhokoliv zdroje tepla. Pro větší intenzitu vůně prostřeste. Lidí trpící přecitlivělostí na parfémy, by měli být při používání tohoto výrobku opatrní. Používání osvěžovačů vzduchu nanehrazuje vhodné hygienické návyky.

Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g od známé kvalitní značky Pan Aroma je k dostátní teď u nás za super cenu. Vysoká kvalita - nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

 

Název:
Pan Aroma Lava gel Crystal osvěžovač vzduchu Cherry Blossom 150g
Výrobce:
SKU:
5053249003870

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24929
produktů
1850
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz