Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů

Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů

Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů zboží dodává Novak's International je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů - nyní pořídíte od 23 Kč

23 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů.

Varování: Hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Uchovávejte mimo dosah dětí. Netříkejte do očí. V případě postříkání, utřete povrch vlhkým hadříkem. Nestříkejte na potraviiny, tkaniny. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly být při používání výrobku opatrné. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky.

Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů od značky s dlouholetou tradicí Novak's International lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

 

Název:
Novak's International Flowershop osvěžovač Fresh Flowers neutralizér pachů
SKU:
5012233844899

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24817
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz