Lumila WC čistič extra silná 500 ml

Lumila WC čistič extra silná 500 ml

Lumila WC čistič extra silná 500 ml od skvělé značky Lumila je k dostání levně a pohodlně online. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě. Lumila WC čistič extra silná 500 ml zrovna nyní za cenu 55 Kč

55 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Lumila WC čistič extra silná 500 ml.

Návod k použití:

Výrobek nastříkejte na znečištěné místo, nechte působit podle stupně znečištění a opláchněte vodou.

 

Varování:

Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle.

PŘI POŽITÍ: Necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (tel.: 224 915 402, 224 919 293) nebo lékaře.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě nebezpečného odpadu. Údaje podle Nařízení Evropského parlamentu a rady (ES) č. 648/2004 o detergentech uváděné v označení na obalu: 15 - 30 % kyselina fosforečná, méně než 5 % neiontový tenzid, barvivo.

Lumila WC čistič extra silná 500 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Lumila je právě teď za super cenu. Získejte tento produkt za super cenu u nás online.

 

Název:
Lumila WC čistič extra silná 500 ml
Výrobce:
SKU:
8585003911598

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24076
produktů
1762
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz