Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml

Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml

Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml od dodavatele se skvělou pověstí Glanz Meister , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V našem e-shopu nakoupíte kvalitní zboží. Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml stojí u nás 51 Kč

51 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml.

Vlastnosti:

  • 3 x účinnější leštidlo
  • jednoduché dávkování leštidla
  • napomáhá rychlému schnutí nádobí v myčce
  • zářivě lesklé nádobí a sklenice
  • omezuje usazování vodního kamene
  • bez skvrn a pruhů
  • vyrobeno v Německu

Použití: Otevřete uzávěr leštidla a naplňte dávkovač leštidla podle pokynů výrobce myčky v určeném množství. Myčka si nadávkuje leštidlo automaticky.

Upozornění: Vysoce hořlavá kapalina i její výpary. Způsobuje vážné podráždění očí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny. Nekuřte. Nádobku neprotřepávejte. Uchovávejte mimo dosah dětí! Braňte kontaktu s pokožkou a zrakem. Při kontaktu s pokožkou důkladně umyjte vodou a mýdlem. Při zasažení očí několik minut propláchněte pod tekoucí vodou. Při přetrvávání obtíží kontaktujte lékaře. Potřísněné oblečení před dalším použitím vyperte.

Obsahuje: pod 5% neiontové povrchově aktivní látky, konzervanty.

Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml od známého výrobce Glanz Meister je u nás za bezkonkurenční cenu. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

 

Název:
Glanz Meister Leštící přípravek do myčky 920 ml
Výrobce:
SKU:
4260418931525

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24950
produktů
1853
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz