FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem

FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm

FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm od této spolehlivé značky FoamLite je k dostání výhodně. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm stojí u nás 1174 Kč

1174 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm.

Krytí Foam Lite™ ConvaTec je tenké, přizpůsobivé krytí, které obsahuje vrstvu polyuretanové pěny. Je složené z voděodolného vnějšího polyuretanového filmu a absorpčního pěnového polštářku s perforovaným jemným silikonovým adhezivem. Vnější vrstva filmu zabezpečuje voděodolnost, virovou a bakteriální ochranu, která chrání před externí kontaminací, čímž napomáhá snižovat riziko infekce. Film na krytí působí jako ochrana rány před bakteriemi a krví se šířícími patagonními viry.

Návod k použití:

  • Před aplikací krytí ránu a její okolí očistěte vhodným prostředkem na rány a osušte okolí. Ujistěte se, že na okolní kůži nejsou žádná změkčovadla a není mastná.
  • Zvolte takovou velikost, aby absorpční polštářek přesahoval rány nejméně o 1 cm, než je rána.
  • Vyjměte krytí ze sterilního obalu tak, abyste se co nejméně dotýkali povrchu, který přijde do kontaktu s ránou.
  • Podržte krytí nad ránou a vycentrujte střed krytí nad středem rány. Jemně překryjte ránu krytím a ujistěte se, že krytí přilne na ránu.
  • Odstranění- Krytí se musí vyměnit, kdykoli je to klinicky indikováno. Maximální doba nošení je 7 dní. Krytí odstraníte jeho jemným zatkačením na kůži a opatrným nadzdvihnutím jednoho rohu na krytí. pokračujte, dokud nejsou uvolněny všechny rohy. Opatrně nadzdvihněte krytí a následně zlikvidujte podle místních klinických požadavků.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě 10°C- 25 °C. Chraňte před sluncem. Udržujte v suchu.

Indikace:

Krytí Foam Lite™ ConvaTec je určeno pro široké spektrum slabě secernujících ran až po nesecernující rány. Pod lékařským dohledem může být krytí Foam Lite™ ConvaTec použito na chronické rány i na akutní rány.

Kontraindikace:

Krytí Foam Lite™ ConvaTec se nesmí použít u osob s přecitlivělostí nebo alergickou reakcí na krytí jeho složky. Krytí Foam Lite™ ConvaTec není kompatibilní s výrobky na bázi oleje nebo změkčovadel, jako petrolej. Krytí Foam Lite™ ConvaTec nepoužívejte s okysličovadly, jako je peroxid vodíku nebo rozotky chlornanu.

Upozornění a bezpečnost: 

Před použitím si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Nepoužívejte pokud je obal poškozený. Produkt je určený na jedno použití a nesmí být použitý opakovaně. Sledujte přítomnost podráždění a následně to konzultujte se zdravotníkem.

 

FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm od našeho výrobce FoamLite je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Skvělý produkt s garancí kvality.

 

Název:
FoamLite Foam Lite pěnové krytí se silikonem, 10 ks Rozměr: 5,5x12 cm
Výrobce:
SKU:
5006600

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
25057
produktů
1869
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz