Červinka Czech Republic

Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml

Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml od této přední společnosti Červinka Czech Republic, s.r.o. je k získání právě teď u nás za super cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml na našich stránkách za 84 Kč

84 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml.

Objem: 750ml

Návod k použití:

Přípravek naneste na čištěný povrch, nechte působit asi 5 minut a opláchněte vodou nebo setřete. Horké nebo teplé povrchy (např. motory, grily, krbová skla) nechte před nanesením přípravku vychladnout. U citlivých materiálů proveďte nejdříve zkoušku nanesením přípravku na málo viditelnou část.

Složení: 

Voda, < 5% neiontová povrchově aktivní látka, metakřemičitan sodný pentahydrát (CAS: 10213-79-3), hydroxid sodný (CAS: 1310-73-2), 1-methoxy-2-propanol, amfoterní povrchově aktivní látka, <1% fosfonáty, parfém, Butylphenyl methylpropional

Bezpečnost:

  • Používejte ochranné rukavice /ochranné brýle/obličejový štít.
  • PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla.
  • PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování.
  • Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO nebo lékaře.
  • Může být korozivní pro kovy.
  • Dráždí kůži.
  • Způsobuje vážné poškození očí.

Obsahuje:
metakřemičitan disodný pentahydrát, CAS: 10213-79-3
hydroxid sodný, CAS: 1310-73-2

Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml od dodavatele s dlouholetou historií Červinka Czech Republic, s.r.o. je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze.

 

Název:
Červinka Czech Republic, s.r.o. Červinka Professional Cleaner BERN čisticí a odmašťovací prostředek 750ml
SKU:
8594067482418

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24076
produktů
1762
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz