Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm

Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm

Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm od společnosti s předním postavením na trhu Aquacel , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm - nyní pořídíte za super cenu 441410 Kč

441410 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm.

Vrchní ochranná krycí vrstva zabraňuje pronikání virů a bakterií z vnějšího prostředí a zároveň umožňuje odpařování nadbytečné vlhkosti z hojící se rány. Jemná pěnová vrstva zajišťuje komfort pacienta a jemný silikonový okraj bezpečně drží krytí na ráně. Silikonový okraj je jemný, hypoalergenní, odpovídá barvě kůže a umožňuje snadnou aplikaci i odstranění. Díky méně častým převazům a rychlejší době hojení se zvyšuje komfort pacienta a rovněž se snižují náklady na léčbu.

Návod k použití:

  • Před aplikací krytí ránu a její okolí očistěte vhodným prostředkem na rány a osušte okolí. 
  • Zvolte takovou velikost, aby absorpční polštářek přesahoval rány nejméně o 1 cm, než je rána.
  • Vyjměte krytí ze sterilního obalu tak, abyste se co nejméně dotýkali povrchu, který přijde do kontaktu s ránou.
  • Podržte krytí nad ránou a vycentrujte střed krytí nad středem rány. Jemně překryjte ránu krytím a ujistěte se, že krytí přilne na ránu. U adhezivního krytí pečlivě uhlaďte adhezivní okraje.
  • Neadhezivní krytí je vhodné zajistit vhodným retenčním obvazem nebo náplastí a totéž lze učinit i u adhezivního materiálu, pokud byl sestříhán.
  • Krytí, které zbylo po ošetření rány, zlikvidujte.
  • Krytí se musí vyměnit, kdykoli je to klinicky indikováno ( protékání, krvácení apod.). Maximální doba nošení je 7 dnů.
  • Ránu čistěte v pravidelných intervalech.
  • Při odstraňování krytí jemně stlačte kůži a opatrně nadzdvihněte jeden  růžek krytí. Postupujte takto dále, až uvolníte všechny okraj

Indikace: 

Používá se při ošetření - Menší abraze( odřeniny), Lacerace ( tržné rány), menší řezné rány, menší opařeniny a popáleniny.

Pod lékařským dohledem lze použít k ošetření chronických i akutních ran - Bércové vředy, dekubity, diabetické vředy, některé operační rány, popáleniny druhého stupně s částečnou ztrátou kůže, traumatické rány, onkologické rány

Kontraindikace: 

Aquacel pěnové krytí se nemůže používat u lidí s přecitlivělostí na krytí nebo na některou z jeho složek.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě 10°C- 25 °C. Chraňte před sluncem. Udržujte v suchu.

Upozornění:

Před použitím si přečtěte příbalový leták nebo se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí. 

Jestliže je obal výrobku porušen, nepoužívejte jej.. Výrobek je určen pouze k jednorázovému použití.

Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm od dodavatele s dobrým jménem Aquacel je pro vás pro vás právě dnes v akci. Nové produkty každý den. Aktuální ceny a slevy.

 

Název:
Aquacel Foam Krytí adhezivní 10 x 10cm 10 ks Rozměr: 10x10 cm
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
768455127184

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
25057
produktů
1869
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz