Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g

Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g

Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g od známého dodavatele Mediskont je k dostání výhodně. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu. Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g zrovna nyní za cenu 41 Kč

41 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g.

Pomerančový olej, ?-hexylcinnamaldehyd, eugenol, cinnamaldehyd

Varování: Může vyvolat alergickou kožní reakci.

Škodlivý pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí.

PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody a mýdla. Při podráždění kůže nebo vyrážce: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g od výrobce je právě teď za super cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci.

 

Název:
Akolade osvěžovač gelový Citrus 2x150g
Výrobce:
SKU:
5029219000866

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz