Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily

Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily

Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily od této skvělé značky Mediskont je u nás k dispozici opravdu výhodně. V eshopu pořídíte opravdu kvalitu za rozumné peníze. Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily právě nyní za 161 Kč

161 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily.

Vlastnosti:

  • neutralizuje pachy a vůně vašeho domova
  • poskytuje až 60 dní nepřetržité vůně
  • pověste na zeď či umístěte na polici nebo skříň
  • vyberte si ze tří nastavení pro dosažení požadované úrovně vůně
  • až 2400 dávek vůně v každém náhradním balení
  • napájení: 1x AA baterie (součástí balení)

Návod k použití:
Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku. Uschovejte návod pro další použití.
Difuzér otevřete stisknutím tlačítka na jeho zadní straně a odklopte jeho přední část. Neblokujte uchopením přední stranu difuzéru.
Zkontrolujte, že je kontrolní tlačítko na zadní straně difuséru v pozici “Off” a vložte 2 baterie (1.5 V). Dbejte na polaritu baterií.
Před vložením aerosolové náplně do difuzéru se přesvědčte, že je červená páčka uvnitř difuzéru posunuta nahoru. Pokud ne, zatlačte páčku za pomoci tužky nebo pera. Potom vložte aerosolovou náplň do difuzéru - tryska musí směrovat ven.
Zavřete difuzér, natočte jej směrem od vaší tváře a nastavte intenzitu vůně na nízkou/střední/vysokou úroveň.
Po aktivaci se do 15 sekund uvolní vůně. Pokud se po 15 sekundách vůně neuvolní, vypněte difuzér a zkontrolujte zda byl krok 2 a 3 proveden správně.
Pokud začne červené světlo rychle blikat po prvním uvolnění vůně, náplň nebyla identifikována jako Air Wick náplň a v tomto strojku nebude fungovat.
Držte difuzér směrem od vaší tváře a položte jej na vybrané místo, minimálně do výšky 2 metry od podlahy.
Když je aerosolová náplň téměř prázdná, červené světlo začne rychle blikat a náplň bude třeba brzy vyměnit. Natočte difuzér směrem od Vašeho obličeje a vypněte tlačítko na zadní straně strojku do pozice "OFF„.
Vyměňte aerosolovou náplň za novou náplň Air Wick podle pokynů.

Upozornění:
Extrémně hořlavý aerosol. Před použitím si přečtěte údaje na štítku. Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným plamenem a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně oplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily od dodavatele s dlouholetou historií , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. V obchodě naleznete nejžádanější zboží špičkové kvality.

 

Název:
Air Wick FresMatic Max 250 ml Smooth Satin & Moon Lily
Výrobce:
Zařazení:
SKU:
5900627074222

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24820
produktů
1836
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz