Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng od dodavatele se skvělou pověstí Mediskont je u nás za bezkonkurenční cenu. Nákupem online šetříte čas a nakupujete v pohodlí. Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng za super cenu 38 Kč

38 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng.

Vlastnosti:

  • Vůně Premium
  • Eliminuje pachy
  • Účinkuje během několika vteřin
  •  

Návod k použití: Podrobně si přečtěte pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc před použitím výrobku.

Pokyny pro bezpečné zacházení a předlékařskou první pomoc: Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností. Osvěžovače vzduchu nemohou nahradit správné hygienické návyky. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevdechujte aerosoly. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení. Používejte pouze v dobře větraných prostorách.

Upozornění: Pozorně čtěte a dodržujte instrukce na aerosolové náplni. Nádobka je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50°C. Ani vyprázdněnou nádobku neprorážejte a nevhazujte do ohně. Extrémní teploty se mohou vyskytovat v motorech automobilů, v blízkosti kamen a krbů. Nestříkejte přímo na povrchy. Při postříkání utřete povrch vlhkým hadrem. Nestříkejte na potraviny, tkaniny.

Složení: parfém, rozpouštědla. 5% hmotnosti náplně je hořlavých.

Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng od našeho předního výrobce lze u nás pořídit za skvělou cenu. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

 

Název:
Air Wick 4v1 osvěžovač vzduchu ve spreji 240ml Lemon&Ginseng
Výrobce:
SKU:
3059943016514

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na našem e-shopu Plusprozdravi.cz najdete skvělé zboží od předních výrobců. U nás na Plusprozdravi.cz si vybere opravdu každý. Nakupte si u nás vaše oblíbené produtky pro váš zdravý životní styl. Neustále pro vás aktualizujeme ceny a naše produkty. Obrovský výběr výrobků pro zlepšení lidského zdraví. Nákupte si online na Plusprozdravi.cz a ušetřete tak váš čas i peníze.
Vybírejte z nabídky
24699
produktů
1833
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Plusprozdravi.cz